Балсам за коса со екстракт од роза

251ден

Балсамот за коса со природен екстракт од бугарската Rose Damascena претставува формула која дава мекост и сјај на косата. Погоден за секој тип на коса.

SKU: 314 Категорија Ознака:

Опис

Балсамот за коса со природен екстракт од бугарската Rose Damascena претставува формула која дава мекост и сјај на косата. Додадениот пантенол, креатин и глицерин ја храниат и ја обновуваат косата. Погоден за секој тип на коса. Не содржи парабени.

 

Препорачана продажна цена е 251 со вклучен ДДВ.

Дополнителни информации

Упатство за употреба:

После миењето со шампон, нанесете од балсамот по целата должина на косата. Почекајте 2-3 минути. Исплакнете темелно.

Нето количина:

220 ml

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Балсам за коса со екстракт од роза”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *